3 Nisan 2009 Cuma

nurhan'dan varan 3 ve varan 4

3. ve4. elimide bitirdim aynı desen ama yerleştirme farklı hem zaten farklı kişilere gideceğinden sorun olmaz.Bu sefer boyutlu boncuk boyada girdi işin içine ve bunlar ortaya çıktı.Bu arada aklıma birşey geldi sorayım dedim .Bloğumuz genele kapalı ama sonra açılınca hırsızlar bunlarıda arkalayacak üstlerine küçük bir önlem olarak birşeyler yazsak mı diyorum ne dersiniz.Sizlerin fikrini almadan ben bir şey yazmak istemedim.Herkese sevgiler Kolay gele

9 yorum:

Ayça dedi ki...

üzerine yazı yazılması çözüm değil maalesef... o yazıyı grafik tasarım programlarında silebiliyorlar canım :) resmin üzerine sağ tıklama engellenebilir belki :) eller harika olmuş, emeğine sağlık.

sakagun dedi ki...

Sağ tıklama da çözüm değil. Print screen tuşuyla kopyalanabilir.

Bunlar da çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

saniye dedi ki...

çok güzel olmuşlar

sesiber dedi ki...

Nurhancım bunlar da çok güzel ama ben illa ki denizkızlı istiyorum, taaa yarışma zamanından çok sevmiştim o figürü.
İsterseniz yazabilirsiniz tabii. Ben blogumda sağ tık engeli yaptım. Eee resme tıklayınca ayrı pencerede açılıyor, oradan da mis gibi kopyalanabiliyor.

nrhnmrl dedi ki...

yani gitti bizim eller yad ellere desenize ama bence yazıda yazalım en azından silmek için uğraşamayacak anında çalan hırsızları önlemiş oluruz belki. denizkızı senindir sesicim

mineal dedi ki...

Bu kadar güzel folyoları gördükten sonra acaba vaz mı geçsem:).İstanbul'a gideceğim tüm malzemelerim ordaki evde, ne bulursam getireceğim.
Ellerine sağlık.

KONDOR dedi ki...

Siyahın üstünde folyolar acayip asil durmuş bayıldım

SEMYIL dedi ki...

BUNLAR ÇOK GÜZEL VE ASİL ELLER
OLMUŞ. İNŞALLAH BİRİDE BENİM OLUR:)

BONCUK HANIM dedi ki...

BEN BUNLARI GÖRMEMİŞİM.ŞİMDİ FARKETTİM.ÇOK GÜZELLER AMA HALA FAVORİM 2.ÇİÇEKLİ OLAN EL..