10 Nisan 2009 Cuma

Sesi Çamaşırları Astı

20 yorum:

fiamma dedi ki...

he heee sevgili sesiber:))çok el yapınca böyle olunuyor sanal temizliğe başladın herhalde:))) eller üzerinde temizlik fikri iyi geldi dogrusu bana:))) ellerine sağlık

sesiber dedi ki...

Güneş çıkınca bahar temizliği yapayım dedim. Yazlıkları çıkardım. Üstüm başım kıl, tüy, iplik. Etkinlik sonrası 2 kadın tutmam lazım paklanmak için.

Begonvilli Ev dedi ki...

Çok şirin:)

Bilun ŞEN dedi ki...

Sesi, gece gece havalara zıplattın beni. Harikasın maşallah! Çok ama çok şeker olmuş! Yaa ama niye el seçemiyoruz kii? :) Gerçi seçmek daha zor ;)

saniye dedi ki...

harika olmuş yaz temizliğinin vakti geliyor

saniye dedi ki...

harika olmuş yaz temizliğinin vakti geliyor

Yelda dedi ki...

Süpersin
Elelrine sağlık ben pembe elbiseye bayıldım diktirsem mi
Elelrine sağlık canım
Güzel bir gün geçirmen dileğiyle
Sevgiler

nrhnmrl dedi ki...

ne alem olduğun konusunda bir kez daha karar kıldım :) harika ya ne diyim ben sana ellerine sağlık aman yop filan oynayıp çamaşırları kirletmesin çocuklar.

melanj dedi ki...

Sibıl sanırım titiz ve hamarat bir hanımsın sen.Önce el işleri şimdi temizlik amma velakin önemli olan bunları dile getirmektede yaratıcılık.Harikasın anacım:)

mineal dedi ki...

Bu çamaşırları nereye astın,gelip aşırayım:).Küçükken mahallemizde ortaya çamaşır asan komşumuz olduğunda yada astığı çamaşırları toplar giyerdik,saklardık yada tekrar o kadar kötü asardık ki tüm mahalle kırılırdı gülmekten.Şimdi o aklıma geldi bu şirinlikleri görünce

ada ve deniz dedi ki...

çok yaratıcı olmuş hem de sevimli. eline sağlık

fiamma dedi ki...

Vallahi bu etkinlik bize iyicene ev işlerini boşlattı,şöyle üstün körü temizlik yapıp oturuyorum fırsat buldukca ellerin veya net in başına:) iyi bir bahar temizliği gerekecek etkinlik sonrası:) darısı basıma yazlıklar cıkacak daha ahh ahh:)

3prenses dedi ki...

evet etkinlik sonrası bir temizlik gerektiğini anlatıyor bu elin sesiber.harikasın

KONDOR dedi ki...

ne üstün körüsü yanmışım ben neyse yarın tatil biraz toparlanırım.sesi 2 kadın fazla sen onun birisini bana yolla.ee hep el yollacak değiliz değil mi vallahi imece usulü yaşamanın b..neyse tadınıda çıkarttım diyim.akşama sana minyatür bir ütü yapayım ütülersin bunları.sarı delirtici bir renk bence müthiş

Kapkara Camdan Kelebek dedi ki...

AAAAAY ÇOK GÜZEL BUUU HARİKASIN GERÇEKTEN SESİ.RENK UYUMLARIN FİKİR HEPSİ MUHTEŞEM:)

sesiber dedi ki...

Ben de bunu en çok sevdim.
Çok teşekkür ederim kızlar.

sakagun dedi ki...

Capcanlı, muhteşem.

esen dedi ki...

Çamaşırlarını sevsinler.Harika

Ayça dedi ki...

sesi'cim bizim kafalar galiba aynı çalışıyor :))) çok benzemese de aynı mantıkla bir ele başlamıştım :)

sesiber dedi ki...

Merak ettim şimdi. Ben küçük çocuklar gibi oynaya oynaya yapıyorum. eskiden beri sevdiğim şeylerdi bunlar, o zaman yeteneğim sadece çizimeydi, şimdi çocukluğumdan kalanları tamamlıyorum.